Набір для творчості вирощування рослин "Grass monsters head" Danko Toys Помаранчевий

- Готово до відправки
- Код: 23551
157 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір креативної творчості "Grass Monsters Head". Іграшка у вигляді вихованця, якого потрібно доглядати. Все що потрібно – промені сонця та поливати щодня, і через час іграшка покриється пишною рослинністю на голові. Робіть улюбленцеві оригінальну зачіску та прикрашайте стаканчик прикольними стікерами. Крім того, в наборі є Magic Bean (чарівний боб). Посадивши та виростивши боб на його поверхні Ви побачите "напис-сюрприз".
Вага в упаковці: 100 г
Габарити в упаковці: 12 x 10 x 14 см
Комплектація:
- стаканчик-заготівка з насінням
- комплект стікерів
- чарівний боб
- стаканчик
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 157 ₴
