Іграшковий пістолет ZM05

- Немає в наявності
- Код: 23553
642 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий пістолет ZM05 з високою деталізацією, зроблений з якісного пластику з металевими елементами. Стріляє стандартними пластиковими кульками d=6мм. Пістолет виконаний із якісного обтяженого пластику. Для стрільби потрібно пересмикнути затвор пістолета
У магазині міститься 9 куль.
Характеристики:
- Розміри пістолета: 22 х 16 х 4 см
- Розмір пакування: 26,6 х 18,5 х 5 см
- Матеріал: Пластик, метал
- Вага: 480 гри
- Максимальна відстань стрільби: 15 м
Комплектація:
- Пістолет
- Обойма
- Упаковка кульок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Калібр | 6 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Магазин | Так |
| Місткість магазину | 9 шт. |
| Режими ведення вогню | Одиночний |
| Стан | Новий |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Пістолет |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160.0 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 642 ₴


