Зелений танк інерційний на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 23569
518 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий танк із інерційним механізмом. Оснащений світловими та звуковими ефектами. При натисканні на кнопку відтворюється звук пострілів та світиться гармата. Працює від батарейок у комплекті. Поворот вежі супроводжується звуком тріскачки. Габарити танка 26 х 8 х 8 см.
Особливість:
- Світлові і звукові ефекти
- Інерційний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 518 ₴
