Трансформери цифри 1-5 трансботи 5 в 1

- Немає в наявності
- Код: 23571
729 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно нова колекція трансформерів цифри трансботи.
У колекцію увійшло 5 чисел, кожна з яких трансформується на свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете 5 моделей, то їх можна буде поєднати і отримати повноцінну модель страхітливого, бойового робота. Щоб зібрати робота вам знадобляться такі цифри: 1, 2, 3, 4, 5.
Трансформація цифр:
- 1 – космічний шатл
- 2 – винищувач;
- 3 – зореліт
- 4 – вертоліт;
- 5 – робот;
Розмір упаковки: 37 см × 43 см × 8 см
Розміри трансформера з 5 цифр: 26 см × 17 см × 4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 170 мм |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 729 ₴






