Літня коляска прогулянкова дитяча Joy Fabiana Чорний Космос

- Немає в наявності
- Код: 23606
4 212 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогулянкова коляска JOY Fabiana - це легка, компактна у складеному вигляді прогулянкова коляска, яка чудово підійде для подорожей з малюком. Швидко і компактно складається за допомогою складного механізму на батьківській ручці.
Характеристики:
- спинка регулюється за допомогою ремінцевої системи, плавно аж до повністю горизонтального положення
- легко складається, займає мало місця, зручна для транспортування
- міцна сталева рама
- зручний, компактний механізм складання
- може стояти у складеному вигляді
- телескопічна ручка для транспортування: можна перевозити як валізу
- розмір передніх коліс: 6”, поворотні без фіксації, знімний, матеріал EVA
- розмір задніх коліс: 8'', матеріал EVA
- глибокий капюшон з додатковим відділенням на змійці та козирком
- оглядове віконце з сітки на капюшоні
- 5-ти точкові ремені безпеки
- гальмівна система нового виду на задніх колесах
- м'яка підвіска: амортизатори на передніх та задніх колесах
- жорсткий бампер, оббитий тканиною
- місткий кошик для покупок
- фомова оббивка батьківської ручки
- оббивка легко знімається та стирається при 30°С
- розмір спального місця: 77 х 31 см
- габарити у складеному вигляді: 51 х 23 х 65 см
- Вага коляски: 7,3 кг
- Вага з упаковкою: 8,5 кг
Комплектація:
- футкавер (чохол на ноги)
- підсклянник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 40 кг |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Кошик для покупок, Бампер, Підсклянник, Чохол-накидка на ніжки, Роздільник для ніг |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.3 кг |
| Довжина спального місця | 77 см |
| Ширина спального місця | 31 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
- Ціна: 4 212 ₴






