Спецтехніка Евакуатор з двома кранами Синій

- Немає в наявності
- Код: 23610
555 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель спецтехніки Евакуатор вантажних автомобілів з двома кранами. Машина зроблена з пластику і має інерційний механізм. Габарити машинки 25 x 10 x 12 см. На даху встановлені проблискові маячки, а також кнопки, при натисканні яких включаються різні звукові та світлові ефекти.
Особливість:
Особливість:
- Інерційний механізм
- Проблискові маячки
- 4 кнопки, які активують звукові та світлові ефекти (звучання, задній хід, сигнал)
- Працює від батарейок (у комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 555 ₴






