Рюкзак шкільної для дівчаток Руалочка

- Немає в наявності
- Код: 23622
598 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний ранець потребує смаку аматорських пригод і, звичайно, русалок. Дизайн був зроблений в пастельних приємними тонами: рожевий, жовтий, синій і фіолетовий. На основі цього були намальовані десятки водяних мешканців і русалок. Портфель наповнений ніжними кольорами у поєднанні з хорошими малюнками. Маленький зовнішній кармашку повністю обшита пайками. Змійки виготовлені у фіолетовому цвіті, а самі прикрашені липкими бантиками. Портфель дуже легкий і зручний. Його можна носити в школу і на прогулянки.
Особливість:
Особливість:
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня сторона лямка з дихаючих матеріалів.
- Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал;
- 1 Основний відділ
- 2 додаткові бічні сітківки;
- 2 зовнішні кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23622 |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 598 ₴


