Двоколісний самокат з ручним гальмом Corso 12 дюймів Чорний з помаранчевим

-15%
- Готово до відправки
- Код: 23650
2 065 ₴
1 748 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат Corso призначений для дітей від 3-х років. Рама самоката виконана з металу. V-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється за висотою від 83 см до 95 см. Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком, що запобігає ковзанню рук. Ще однією особливістю цієї моделі стали надувні гумові колеса. Завдяки таким колесам, прохідність самоката збільшується. На ньому можна їздити не тільки по асфальту і рівній дорозі, а й по ґрунтовій дорозі і тротуарній плитці.
Характеристики самоката:
- Великі надувні гумові колеса - 12 дюймів;
- Висота керма регулюється до 95 см;
- Ширина керма (від ручки до ручки) - 54 см.
- Розміри деки - 40 х 15 см; Корисна довжина деки - 34 см.
- Висота деки від підлоги - 10 см;
- Матеріал рами - метал;
- Ручне гальмо;
- Складна пластикова підніжка - 10 см;
- Максимальне навантаження: 70 кг.
- Для дітей від 3-х років, зі зростом не менше 100 см.
- Маса Нетто: 7,25 кг
- Маса Брутто: 8,05 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Позашляховий |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 305 мм |
| Висота рульової стійки | 95 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 7.25 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 748 ₴






