Двоколісний самокат з ручним гальмом Corso 16 дюймів Чорний з блакитним

-9%
- Готово до відправки
- Код: 23659
3 382 ₴
3 086 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат Corso призначений для дітей від 3-х років. Рама самоката виконана з металу. V-подібне кермо надійно кріпиться до рами самоката, регулюється по висоті від 89 см до 104 см. Особливістю даної моделі, стали надувні гумові колеса. Завдяки таким колесам, прохідність самоката збільшується. На ньому можна їздити не тільки по асфальту і рівній дорозі, але і по ґрунтовій дорозі та тротуарній плитці.
Характеристики самоката:
- Великі надувні гумові колеса - переднє 16 дюймів, заднє 12 дюймів;
- Висота керма регулюється до 104 см;
- Ширина керма (від ручки до ручки) - 56 см
- Розміри деки - 40х12 см; Корисна довжина деки - 30 см.
- Висота деки від підлоги - 14 см;
- Матеріал рами - метал;
- Ручне гальмо;
- Складна пластикова підніжка - 10 см;
- Максимальне навантаження: 70 кг.
- Для дітей від 3-х років, з ростом не менше 100 см.
- Вага Нетто: 9,2 кг
- Маса Брутто: 10,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Позашляховий |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 406 мм |
| Висота рульової стійки | 104 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 9.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 3 086 ₴






