Іграшка для ванної Тактильні кубики "Звіроматики" 6 шт

- Немає в наявності
- Код: 23661
474 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дитячих кубиків для ванної "Звероматики" стануть чудовим помічником для мам у розвитку тактильного сприйняття у малюків, процес купання тепер стане легшим, приємнішим і кориснішим. За допомогою набору ви познайомите малюка з кількома мешканцями тваринного світу. Вивчіть тварин, нехай дитина спробує їх запам'ятати та повторити назви, розділіть їх на хижих та травоїдних, складіть велику вежу. Кубики з цифрами допоможуть познайомити із простим рахунком. Завдяки набору ви зможете полегшити та прискорити процес мовного розвитку. Іграшки легкі та повністю безпечні, їх можна гризти.
Набір з 6 м'яких, гумових кубиків у ніжних кольорах для будівництва та ігор у воді. Розмір кубика 5х5х5 см.
Особливість:
- Кубики можуть з'єднуватися один з одним
- При натисканні видають звуки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-піщалка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 474 ₴
