Іграшковий пістолет на кульках металевий Galaxy Colt G13 Classic Чорний

- Немає в наявності
- Код: 23670
702 ₴
Galaxy G13 якісна спрингова (пружинна) страйкбольна модель класичного пістолета Colt 1911, виготовлена з якісного цинкового сплаву та пластику. Колір чорний. Початкова швидкість пострілу кульки 70-79 метрів на секунду.
Пістолет страйкбольний Galaxy G13 Colt 1911 є майже точною моделлю оригінального Кольта американського виробництва. Бувши виготовленим із високоміцного пластику й оцинкованого металу, представлений пістолет є чудовим придбанням для кожного, хто любить страйкбол і гарні іграшки для нього. Розробник постарався зробити цей пістолет не тільки високої якості, але й обладнати його таким самим зовнішнім виглядом, як і справжній американець, що робить гру разом із ним максимально наближеною до реальності.
Насправді модель Galaxy G13 є абсолютно безпечним пістолетом для страйкбола, обладнаним спринговим механізмом. Він комплектується магазином на 12 патронів для кульок, діаметром 6 мм. Завдяки особливостям пружинного механізму та будови дула кулі здатні розвивати швидкість до 79 м/сек., що робить пістолет для страйкбола абсолютно безпечним в експлуатації. Додатковою перевагою моделі є її вага — лише 485 г дає змогу її зручно переносити із собою та використовувати для прицільної стрільби по рухомих і нерухомих цілях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пружинно-поршневої |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 6 мм |
| Кількість зарядів | 12 |
| Початкова швидкість | 79 м/сек |
| Тип взводу | Затвор |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 0.485 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Вікова група | Від 14 років |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
- Ціна: 702 ₴




