Іграшковий пістолет на кульках металевий Galaxy Colt G6 Classic Чорний

- Немає в наявності
- Код: 23674
702 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пружний пістолет G 6 є копією тактичної версії Colt. Корпус пістолета цільнометалевий. У магазині міститься 16 куль BB 6 мм. Постріл з пістолета здійснюється за допомогою пружини, максимальна швидкість пострілу не перевищує 79 м/с. Режим стрільби - одиночний. Розмір пістолета 27 х 19 х 5 см, вага 674 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 6 мм |
| Кількість зарядів | 16 |
| Початкова швидкість | 79 м/сек |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 0.67 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Пістолет |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Тип l | Пістолети |
| Стан | Нове |
| Артикул | 23674 |
| Вікова група | Від 14 років |
- Ціна: 702 ₴


