Багі на радіокеруванні MUD Off Road Зелена

- Немає в наявності
- Код: 23684
1 595 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багі являє собою повнопривідний (4 WD) радіокерований автомобіль.
Особливості моделі:
Тип живлення багі – акумулятор.
Машина представлена у 2-х видах.
Особливості моделі:
- гумові високі колеса з глибоким протектором;
- повне управління (вперед, назад, праворуч, ліворуч);
- радіокерування на робочій частоті 2,4 ГГц;
- максимальна швидкість 20 км/год;
- багі
- пульт р/у
- акумулятор
- USB-шнур.
Тип живлення багі – акумулятор.
Машина представлена у 2-х видах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 35 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Баггі |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 595 ₴


