Машина трансформер на радіокеруванні Jaki Синя з чорним

- Немає в наявності
- Код: 23695
1 691 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер на радіоуправлінні - це унікальна іграшка, яка має цікавий функціонал.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити в усі напрямки. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти та обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Особливістю даної моделі стала функція боксування робота, що безсумнівно порадує хлопчаків. Для цього в комплекті передбачена боксерська груша, яка оснащена підсвічуванням.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3.7V 350mAh.
Пульт управління функціонує від 2-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять в комплект).
Боксерська груша працює від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5V (не входять в комплект)
Комплектація:
Габарити машинки - 27,5х12,5х9,5 см.
За допомогою пульта машинка дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється також за рахунок пульта.
Машина вміє їздити в усі напрямки. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти та обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Особливістю даної моделі стала функція боксування робота, що безсумнівно порадує хлопчаків. Для цього в комплекті передбачена боксерська груша, яка оснащена підсвічуванням.
Працює іграшка від акумулятора, що перезаряджається 3.7V 350mAh.
Пульт управління функціонує від 2-х батарейок типу "АА" 1.5V (не входять в комплект).
Боксерська груша працює від 2-х батарейок типу "ААА" 1.5V (не входять в комплект)
Комплектація:
- Робот-трансформер;
- Акумулятор;
- USB-зарядка;
- Груша;
- Пульт керування.
Габарити машинки - 27,5х12,5х9,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Персонажі | Transformers |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Трансформер |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 350 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 691 ₴




