Машинка трансформер на радіокеруванні Jaki Синя

- Немає в наявності
- Код: 23697
1 607 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер на радіокеруванні – це унікальна іграшка, яка має цікавий функціонал.
За допомогою пульта машина дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється шляхом пульта.
Машина вміє їздити на всі напрямки та дрифтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти й обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Машинка, що трансформується з робота, є зменшеною копією реального автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Траснформери.
Працює іграшка від акумулятора 3,7V 250mAh, що перезаряджається. Пульт керування функціонує від батарейок типу "АА" 2х1,5V (не входить до комплекту).
Комплектація:
За допомогою пульта машина дистанційно перетворюється на робота і навпаки. Управління функціями обох іграшок здійснюється шляхом пульта.
Машина вміє їздити на всі напрямки та дрифтувати на поворотах. Робот також пересувається на всі боки, здійснюючи повороти й обертаючись на одному місці по колу. Функціонування іграшки супроводжується світлозвуковими ефектами.
Машинка, що трансформується з робота, є зменшеною копією реального автомобіля, а перетворений робот нагадує персонажа відомого фільму Траснформери.
Працює іграшка від акумулятора 3,7V 250mAh, що перезаряджається. Пульт керування функціонує від батарейок типу "АА" 2х1,5V (не входить до комплекту).
Комплектація:
- робот-трансформер
- акумулятор
- USB-заряджання
- пульт управління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaki |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Трансформер |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 250 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 607 ₴



