Джип на радіокеруванні Storm Синій з зеленим

- Немає в наявності
- Код: 23706
1 433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джип на радіокеруванні - захоплива іграшка, яка з легкістю готова змагатися в тривалих заїздах на швидкість!
Конструкція виконана в яскравому і реалістичному дизайні в масштабі 1:14!
Позашляховик виділяється величезними колесами з яскравими дисками, вилитими аксесуарами та відкритим двигуном.
У колекцію увійшло 2 кольори: сірий з помаранчевим і сірий з салатовим.
Особливості моделі:
Конструкція виконана в яскравому і реалістичному дизайні в масштабі 1:14!
Позашляховик виділяється величезними колесами з яскравими дисками, вилитими аксесуарами та відкритим двигуном.
У колекцію увійшло 2 кольори: сірий з помаранчевим і сірий з салатовим.
Особливості моделі:
- масштаб 1:14;
- повне управління (вперед, назад, вліво, вправо);
- світло.
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор 3.7 V;
- USB зарядка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
- Ціна: 1 433 ₴



