Джип на радіокеруванні Crazon Салатовий з чорним

- Немає в наявності
- Код: 23709
1 159 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний позашляховий автомобіль в масштабі 1:18 - стане головною повсякденною іграшкою кожного малюка, адже радіокерована модель має лаконічний дизайн, просте управління і незвичайною потужністю, а швидкість 15 км/год дозволить повністю зануритися в запаморочливі гонки та стати переможцем!
Модель представлена в стилі позашляхового джипа з масивною підвіскою і великими пластмасовими колесами. Підвіска обладнана різними вилитими елементами декору і доповнена імітацією амортизації.
Корпус виконаний з високою деталізацією кожного елемента, тому фари, решітка радіатора, капот, багажник і люк припадуть до смаку цінителям стильних і сучасних машин. Салон усередині проглядається через прозорі віконця, там розташовуються сидіння, кермо, коробка передач і приладова панель, яку дуже цікаво розглядати.
Управління:
Модель представлена в стилі позашляхового джипа з масивною підвіскою і великими пластмасовими колесами. Підвіска обладнана різними вилитими елементами декору і доповнена імітацією амортизації.
Корпус виконаний з високою деталізацією кожного елемента, тому фари, решітка радіатора, капот, багажник і люк припадуть до смаку цінителям стильних і сучасних машин. Салон усередині проглядається через прозорі віконця, там розташовуються сидіння, кермо, коробка передач і приладова панель, яку дуже цікаво розглядати.
Управління:
- вперед назад;
- колеса вліво/колеса вправо.
- машинка;
- акумулятор 3.6 V;
- пульт керування;
- USB кабель для підзарядки акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Салатовий |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 159 ₴



