Джип на радіокеруванні Crazon Зелений з чорним

- Немає в наявності
- Код: 23710
1 160 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мега стильний джип на радіокеруванні стане найголовнішою повсякденною іграшкою, кожного хлопчика, який обожнює приголомшливі заїзди на швидкість!
Особливості:
Управління:
Особливості:
- легкий ударостійкий пластик;
- гумові м'які колеса;
- лаконічний дизайн та хороша деталізація;
- розганяється до 15 км/год.
Управління:
- вперед назад;
- колеса вліво/колеса вправо.
- машинка;
- акумулятор 3.6 V;
- пульт керування;
- USB кабель для заряджання акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 129 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 160 ₴



