Машина амфібія на радіокеруванні Crazon Червона

- Немає в наявності
- Код: 23720
1 931 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всюдихід-амфібія на радіоуправлінні - це новий вид іграшок, головною метою яких є подолання будь-яких, навіть найскладніших перешкод. Амфібія здатна підкорити навіть воду, за лічені секунди перетворюючись із всюдихода на крутий водний транспорт.
Особливості:
Комплектація:
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- представлена у двох колірних поєднаннях: чорному з червоними елементами та чорному із салатовими деталями;
- у набір входить машинка, пульт дистанційного керування;
- живлення пульта дистанційного керування - 2 батарейки АА, живлення машинки - вбудований акумулятор;
- оснащена підсвічуванням;
- вміє трансформуватись у водний транспорт;
- оснащена гумовими гусеницями;
- декорована яскравими кольоровими елементами.
Комплектація:
- машинка;
- пульт дистанційного управління;
- USB-кабель для заряджання акумулятора;
- викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 931 ₴


