Машинка на дистанційному керуванні Racing Track Чорна з бірюзовим

- Немає в наявності
- Код: 23727
1 863 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одного разу поглянувши на цю приголомшливу іграшку, малюк не захоче жодної іншої. Неймовірної краси та потужності тягач здатний підкорити серця маленьких поціновувачів справді крутих машинок.
Його неперевершений дизайн, великий розмір та маневровість виділяє його на тлі інших подібних іграшок.
Особливості:
Його неперевершений дизайн, великий розмір та маневровість виділяє його на тлі інших подібних іграшок.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- для дітей віком від 6-ти років;
- швидкість машинки може досягати 25 км/год;
- корпус машинки виконаний з ударостійкого пластику;
- шикарний дизайн та стильне поєднання кольорів;
- масштаб 1:10;
- працює від вбудованого акумулятора 7,2 V;
- цікавий дизайн пульта дистанційного керування, 2,4 GHz;
- вперед і назад машина їде при натисканні на курок, при прокручуванні колеса на пульті р/к, машина повертає вправо/ліворуч;
- оснащена підсвічуванням;
- пульт працює від 3-х батарейок АА (не входять до комплекту);
- у комплекті представлений зарядний пристрій для акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 863 ₴


