Машинка на дистанційному керуванні LeopardDrift Синя

- Немає в наявності
- Код: 23730
713 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LeopardDrift справжній триколісний швидкісний звір.
Величезні, рельєфні, прогумовані колеса з переднім приводом проїдуть по будь-якому дорожньому покриттю, а амортизація заднього колеса дозволить красиво долати різкі підйоми та спуски.
Модель автомобіля створена в масштабі 1:14. Корпус виготовлений з міцної пластмаси, Вам не варто хвилюватись створювати смуги перешкод або перегони з друзями, така модель витримає будь-який удар і зіткнення.
Особливості гоночної машинки:
Пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу 1.5V «АА». (В комплект не входять).
Від виробника:
Величезні, рельєфні, прогумовані колеса з переднім приводом проїдуть по будь-якому дорожньому покриттю, а амортизація заднього колеса дозволить красиво долати різкі підйоми та спуски.
Модель автомобіля створена в масштабі 1:14. Корпус виготовлений з міцної пластмаси, Вам не варто хвилюватись створювати смуги перешкод або перегони з друзями, така модель витримає будь-який удар і зіткнення.
Особливості гоночної машинки:
- сильний мотор
- незалежна система підвіски амортизатора
- тримає заряд понад 20 хвилин
- 1. стік відповідає за рух вперед і назад
- 2. стік відповідає за рух вліво і вправо
- 3. кнопка по центру активує демонстраційний режим
- машинка
- пульт керування
- акумулятор для машини
- зарядка для акумулятора
- інструкція
Пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу 1.5V «АА». (В комплект не входять).
Від виробника:
- зарядіть новий акумулятор перед використанням
- машинка працює в радіусі 40 метрів від пульта д/у
- якщо вимкнути автомобіль, то пульт д/у перейде у сплячий режим
- червоний індикатор зарядки вимикається, коли акумулятор повністю заряджений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 40 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 713 ₴


