Дитячий самоскид на радіокеруванні Play Smart Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 23745
1 190 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія "Збирай і Грай" від виробника Play Smart - це високо деталізовані, дитячі моделі спецтехніки, які володіють унікальним функціоналом і винятковою якістю.
Конструкція машинки повністю імітує реально існуючу спецтехніку зі збереженням головного призначення машини. Модель поєднує в собі сучасний дизайн і чудову корекцію.
Головною гідність моделі виступає - повністю розбірна конструкція, яку Ви зможете розібрати, а також легко зібрати завдяки шуруповерту або викрутку.
Особливості моделі:
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
Конструкція машинки повністю імітує реально існуючу спецтехніку зі збереженням головного призначення машини. Модель поєднує в собі сучасний дизайн і чудову корекцію.
Головною гідність моделі виступає - повністю розбірна конструкція, яку Ви зможете розібрати, а також легко зібрати завдяки шуруповерту або викрутку.
Особливості моделі:
- управління відбувається за рахунок інфрачервоного пульта;
- пульт управління це і шуруповерт і пульт управління машинкою;
- в режимі шуруповерт насадка обертається як в ліву сторону, так і в праву;
- щоб активувати рух машинки необхідно витягти з шуруповерт жовтий патрон і помістити його в спеціальний відсік в машинці, так встановиться зв'язок між пультом і іграшкою.
- машинка може їхати вперед і назад;
- викрутка зі змінними насадками;
- насадку можна вставити в шуруповерт.
- машинка;
- шуруповерт;
- ключ;
- викрутка;
- 3 насадки;
- 2 запасних болтів.
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 190 ₴


