Екскаватор на радіокеруванні Strength Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 23746
1 292 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні стане незамінним помічником під час ремонтних робіт або спорудження будівлі.
Потужний ківш із рухомою стрілою дозволить з легкістю вирити котлован та підготувати будівельний майданчик.
Особливості:
Ця спецтехніка обов'язково займе гідне місце в ангарі або гаражі маленького автолюбителя!
Управління:
Потужний ківш із рухомою стрілою дозволить з легкістю вирити котлован та підготувати будівельний майданчик.
Особливості:
- відмінна деталізація та реалістичний дизайн;
- підсвічування кабіни;
- демонстраційний режим;
- легкість в управлінні;
- потужний акумулятор 4.8V.
Ця спецтехніка обов'язково займе гідне місце в ангарі або гаражі маленького автолюбителя!
Управління:
- вперед назад;
- ліворуч/праворуч;
- обертання платформи;
- режим демонстрації;
- робота ковша він;
- робота ковша від себе.
- екскаватор;
- пульт керування;
- акумуляторна батарея 4.8V;
- зарядний пристрій для заряджання акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 0 до 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 292 ₴



