Машинка спецтехніка на радіокеруванні Assembler Series Toys вид 2

- Немає в наявності
- Код: 23748
913 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Assembler Series Toys - це високо деталізовані, дитячі моделі спецтехніки, які володіють унікальним функціоналом і винятковою якістю.
Конструкція машинки повністю імітує реально існуючу спецтехнікиу зі збереженням головного призначення машини. Модель поєднує в собі сучасний дизайн і чудову корекцію.
Головною перевагою моделі виступає повністю розбірна конструкція, яку Ви зможете розібрати й також легко зібрати завдяки шурупокруту або викрутці.
Особливості моделі:
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
! Місце під батарейки в машинці розташоване всередині кузова, щоб помістити їх туди зніміть кузов, а потім розкрутіть захисну панель.
Конструкція машинки повністю імітує реально існуючу спецтехнікиу зі збереженням головного призначення машини. Модель поєднує в собі сучасний дизайн і чудову корекцію.
Головною перевагою моделі виступає повністю розбірна конструкція, яку Ви зможете розібрати й також легко зібрати завдяки шурупокруту або викрутці.
Особливості моделі:
- управління відбувається за рахунок інфрачервоного пульта;
- пульт управління - це і шурупокрут і пульт управління машинкою;
- в режимі шурупокрута насадка обертається, як в ліву сторону, так і в праву;
- щоб активувати рух машинки необхідно витягти з шурупокрута червоний патрон і помістити його в спеціальний відсік в машинці, так встановиться зв'язок між пультом і іграшкою.
- машинка може їхати вперед і назад;
- викрутка зі знімною насадкою;
- насадку можна вставити в шурупокрут.
- кнопка активує дитячу музику та автоматичний рух вперед, а потім назад;
- кнопка активує різні звуки: роботу спецтехніки, свист, музику, скрип, лопанье кульок;
- задні ліхтарі світяться червоним кольором;
- бічна панель світиться червоним кольором.
Машинка працює від 3-х батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
! Місце під батарейки в машинці розташоване всередині кузова, щоб помістити їх туди зніміть кузов, а потім розкрутіть захисну панель.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 913 ₴



