Екскаватор іграшка на радіокеруванні Simulation Hydraulic Driven Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 23749
1 722 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка ручного керування Simulation Hydraulic Driven з серії "Excavator" представлений зменшеною копією справжнього екскаватора.
Спецтехніка виконана в приємному гірчичному кольорі з чорними вставками та написами на корпусі - "Energy" та на стрілі - "X Power".
Головна особливість моделі - вбудований блок з пофарбованою водою, для перетворення енергії.
Управління екскаватором здійснюється від пульта ручного керування:
Комплектація набору:
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
Спецтехніка виконана в приємному гірчичному кольорі з чорними вставками та написами на корпусі - "Energy" та на стрілі - "X Power".
Головна особливість моделі - вбудований блок з пофарбованою водою, для перетворення енергії.
Управління екскаватором здійснюється від пульта ручного керування:
- рух вперед / назад;
- поворот наліво / направо:
- обертання платформи на 360 °;
- запуск перетворення енергії;
- робота стріли та ковша;
- режим демонстрації функцій;
- режим програмування;
- вкл / викл звукових ефектів.
Комплектація набору:
- екскаватор;
- пульт;
- акумуляторна батарея на 3.7V;
- USB-зарядка;
- викрутка;
- інструкція.
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 1 722 ₴


