Трейлер на радіокеруванні Oil Tank Truck Series Червоний вид 1

- Немає в наявності
- Код: 23753
752 ₴
Реалістична модель цистерни Oil Tank Truck Series в масштабі 1:46 - це потужна, захоплююча і неймовірно цікава радіокерована модель яка обов'язково стане улюбленою іграшкою і головною родзинкою Вашого автопарку.
Модель виготовлена з первинної пластмаси, яка є міцним, надійним і стійким до зносу матеріалом. Всі з'єднувальні елементи виготовлені з металу, а колеса з високоякісної гуми з малюнком протектора шин.
Тягач забарвлений в насичено червоний колір і доповнений білими декоративними вставками з написом "Truck" і шашечками. Кабіна водія виконана з високою деталізацією і доповнена синім тонованим покриттям.
Причіп забарвлений в класичне поєднання білого, сірого і червоного кольору. Каністра має циліндричну форму і доповнена написом "LiQufied" і попередженням "No Smoking".
Особливості:
- підсвічування кабіни водія зсередини під час руху вперед;
- знімний причіп;
- висувні підставки;
- задній привід.
Управління:
- вперед назад;
- колеса вліво;
- колеса вправо.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор 3.7 V;
- USB кабель для підзарядки акумулятора.
Пульт управління працює від 2-х батарейок типу "АА" - не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Масштаб моделі | 1:48 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 752 ₴


