Машинка на радіокеруванні Loading Truck Series Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 23755
752 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на радіокеруванні Loading Truck Series стане найголовнішою та найулюбленішою моделлю спецтехніки, яка виконана в масштабі 1:24, зберігши всі основні конструкційні елементи.
Трейлер - це найпоширеніша транспортна спецтехніка, яка здійснює транспортування вантажу на довгі дистанції та має у своїй конструкції тягач та знімний причіп.
Тягач пофарбований у яскравий та дуже привабливий бірюзовий колір. Конструкція доповнена вилитими елементами у вигляді труб, козирків та з'єднань, а різні малюнки, що розташувалися вздовж, додають стиль та вишуканість машині спеціального призначення. Кабіна водія прихована за тонованими синіми вікнами.
Напівпричіп пофарбований у сигнально-оранжевий колір з великим чорним написом “Export”.
Особливості:
Управління:
Комплектація:
Трейлер - це найпоширеніша транспортна спецтехніка, яка здійснює транспортування вантажу на довгі дистанції та має у своїй конструкції тягач та знімний причіп.
Тягач пофарбований у яскравий та дуже привабливий бірюзовий колір. Конструкція доповнена вилитими елементами у вигляді труб, козирків та з'єднань, а різні малюнки, що розташувалися вздовж, додають стиль та вишуканість машині спеціального призначення. Кабіна водія прихована за тонованими синіми вікнами.
Напівпричіп пофарбований у сигнально-оранжевий колір з великим чорним написом “Export”.
Особливості:
- підсвічування кабіни водія зсередини під час руху вперед;
- знімний причіп;
- висувні підставки;
- дверцята контейнера, що відкриваються;
- задній привід.
Управління:
- вперед назад;
- колеса вліво;
- колеса вправо.
Комплектація:
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор 3.7V;
- USB кабель для заряджання акумулятора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 752 ₴


