Машинка перевертень на радіокеруванні з парогенератором Чорна

- Немає в наявності
- Код: 23765
1 101 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кращого подарунка для молодого автолюбителя просто не знайти! Чи варто говорити, що трюкова машина на радіокеруванні - це мрія тих, хто віддає перевагу оригінальним і крутим іграшкам на радіокеруванні. Машинка-перевертень має безліч цікавих особливостей, серед яких ефект подачі пари, підсвічування, що переливається, і головна - відмінна прохідність завдяки спеціальній конструкції коліс.
Особливості:
- сучасний дизайн.
- обладнана парогенератором;
- підсвічування, що переливається;
- система коліс дозволяє машинці рухатись у всіх напрямках;
- режим демонстрації;
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- USB зарядка в комплекті.
Пульт керування 2,4 HGz працює від 2-х батарейок типу АА (не входять до комплект);
Машина працює від акумулятора 3,7 V.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 1 101 ₴





