Джип на радіокеруванні Play Smar Червоний з чорним

- Немає в наявності
- Код: 23775
1 219 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ідомого бренду "Play Smart".
Суперпотужний позашляховик оснащений незалежною пружною підвіскою і великими широкими колесами з класним протектором, що робить його прохідним там, де інші просто застрягли б.
Машинка працює від акумуляторної батареї 4,8V (йде в комплекті разом із зарядним пристроєм), а пульт від 2-х батарейок типу "AA" 1,5V (не передбачені комплектацією). Завдяки живленню від батареї джип може рухатися у всіх напрямках.
Радіус дії пульта становить приблизно 20 метрів, а цього більш ніж достатньо для повноцінних перегонів по перетнутій місцевості!
Потужний позашляховик з легкістю долатиме купи та невеликі яри, їздитиме по снігу та піску, завдяки гарному зчепленню з трасою. Він не застрягне у брудній калюжі, що дозволяє грати з ним у будь-яку погоду та пору року.
Подаруйте своїй дитині, та й собі заодно, цікаву іграшку на р/к, з якою ви точно не занудьгуєте!
Суперпотужний позашляховик оснащений незалежною пружною підвіскою і великими широкими колесами з класним протектором, що робить його прохідним там, де інші просто застрягли б.
Машинка працює від акумуляторної батареї 4,8V (йде в комплекті разом із зарядним пристроєм), а пульт від 2-х батарейок типу "AA" 1,5V (не передбачені комплектацією). Завдяки живленню від батареї джип може рухатися у всіх напрямках.
Радіус дії пульта становить приблизно 20 метрів, а цього більш ніж достатньо для повноцінних перегонів по перетнутій місцевості!
Потужний позашляховик з легкістю долатиме купи та невеликі яри, їздитиме по снігу та піску, завдяки гарному зчепленню з трасою. Він не застрягне у брудній калюжі, що дозволяє грати з ним у будь-яку погоду та пору року.
Подаруйте своїй дитині, та й собі заодно, цікаву іграшку на р/к, з якою ви точно не занудьгуєте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23775 |
- Ціна: 1 219 ₴


