Машина на радіокеруванні X knight Синій з чорним

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23781
1 681 ₴
1 489 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель являє собою швидкісний радіокерований автомобіль з м'якого матеріалу, що не б'ється.
Масштаб моделі 1:18.
Особливості моделі:
Тип живлення автомобіля – акумуляторна батарея 6V.
Масштаб моделі 1:18.
Особливості моделі:
- повне управління (вперед, назад, праворуч, ліворуч, зупинка);
- радіокерування на робочій частоті 2,4 ГГц;
- максимальна швидкість 20 км/год;
- автомобіль;
- пульт ручного керуванняі;
- акумулятор 6V;
- USB-шнур.
Тип живлення автомобіля – акумуляторна батарея 6V.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 1 489 ₴
