Автобус на радіокеруванні City Bus Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 23785
1 037 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус на радіокеруванні - це модель міського транспорту серії "City Bus"
Автобус прикрашений вилитими декоративними елінтами у вигляді дверей, прозорих стекол і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою.
Управління міським транспортом здійснюватиметься від пульта на р / у:
Комплектація набору:
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
Автобус прикрашений вилитими декоративними елінтами у вигляді дверей, прозорих стекол і ручок, а доповнює гармонійний зовнішній вигляд напис англійською мовою.
Управління міським транспортом здійснюватиметься від пульта на р / у:
- вперед назад;
- вправо / вліво.
Комплектація набору:
- автобус;
- пульт р / у;
- акумуляторна батарея 3.7V;
- USB-зарядка.
Пульт працює від 2-х батарейок АА - не додаються.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 037 ₴

