Джип на радіокеруванні Short Course Білий з синім

- Немає в наявності
- Код: 23788
1 285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джип - це справжній позашляховик, який готовий брати участь в самих екстремальних перегонах і виходити переможцем, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.
Машина прекрасно деталізована з масштабом 1:16.
Управління позашляховиком відбувається дистанційно за допомогою пульта, виконаного у вигляді важеля.
Особливості моделі:
Пульт працює від 2-х батарейок типу "АА" 1.5 V (не входять в комплект).
Машина прекрасно деталізована з масштабом 1:16.
Управління позашляховиком відбувається дистанційно за допомогою пульта, виконаного у вигляді важеля.
Особливості моделі:
- висока підвіска;
- гумові колеса;
- привід на 4 колеса;
- повне управління (вперед, назад, вправо, вліво);
- машина;
- пульт р/у;
- акумулятор 4.8V;
- USB-шнур.
Пульт працює від 2-х батарейок типу "АА" 1.5 V (не входять в комплект).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 30 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 1 285 ₴
