Машинка перевертень на радіокеруванні Stunt Car Червона

- Немає в наявності
- Код: 23798
829 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюкова машинка-перевертень 2 в 1 по правді дивовижна іграшка, вона може швидко і без зусиль долати будь-які перешкоди, перевертаючись і роблячи спритний хід назад. Стильне поєднання кольорів робить її ще більш привабливою для кожного, хто хоча б одного разу спробує взяти її до рук.
В одну мить вона може змінити гусениці на колеса, перетворюючись на зовсім інший автомобіль.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- у набір входить машинка-перевертень, пульт дистанційного керування;
- живлення пульта дистанційного керування - 2 батарейки АА, живлення машинки - знімний акумулятор;
- оснащена підсвічуванням;
- до набору входять додаткові колеса;
- є функція демонстрації ефектів;
- представлена у двох кольорових варіаціях;
- вміє розвертатися на 360 градусів, рухатися за годинниковою стрілкою та проти, перевертатися, їхати вперед, назад, праворуч, ліворуч.
Якщо перед вами стоїть завдання вразити дитину, яку вже складно чимось здивувати, то ви точно знайшли її вирішення. Вже на перший погляд стає зрозумілим, що перед вами не звичайна машинка на радіоуправлінні, а щось крутіше. Вона вміє робити такі трюки, які не під силу іншим іграшкам. І це одразу виділяє її на тлі схожих машинок.
Комплектація:
- машинка-перевертень;
- додаткові колеса;
- пульт дистанційного керування;
- USB-кабель для заряджання акумулятора;
- викрутка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 829 ₴



