Дитяча майстерня інструментів для хлопчика Верстат Hola Toys

- Немає в наявності
- Код: 23801
1 404 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір з верстаком познайомить навіть наймолодшого хлопчика з ремонтними інструментами!
Верстат оснащений поличками і гачками для інструментів, вбудованим дрилем, пилкою лещатами і панеллю з болтиками, сортером і стукачем.
Вгорі на верстаті встановлена трубка для кулі, яка запускає кумедний звук. Під час проштовхування в отвори елементів сортера, промовляються назви фігур англійською мовою і програються забавні звуки.
Пила, дриль та стукавка відтворюють реалістичні звуки. Прокручуючи лещата і болти чутно тріск.
На панелі верстата встановлено слот для збирання фігур сортера. Над ним цифри з віконцем, пересуваючи яке, іграшка промовлятиме цифру, яка до нього потрапляє.
Особливість:
- Реалістичні звуки інструментів
- Світлові ефекти
- Озвучування англійською мовою
- Живлення: 2 батареї типу АА (не входять до комплекту).
Комплектація:
- верстат
- молоток
- викрутка
- гайковий ключ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 1 404 ₴







