Карета з конем, що ходить

- Немає в наявності
- Код: 23802
812 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівна карета з принцесою перенесе вашу малечу в справжню казку і подарує море емоцій! Габарити карети з конем 37 х 18 х 10 см. Висота ляльки 16 см.
Особливість:
- лялька невеликого розміру в красивій фіолетово-чорній сукні з різнокольоровими вставками;
- карета зроблена в приємних кольорах, фіолетовий, бірюзовий і рожевий;
- кінь ходить і видає реалістичні звуки;
- кінь працює від двох батарейок АА і видає звуки тупоту копит і іржання.
Комплектація:
- лялька
- карета
- кінь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 812 ₴
