Дитяча дерев'яна іграшка Рахівниця лабіринт

- Немає в наявності
- Код: 23803
532 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча дерев'яна рахівниця з різнокольоровими елементами - відмінний посібник для навчання малюків основам додавання та віднімання.
З цією іграшкою дитина легко вивчить порядковий і кількісний рахунок. Пересуваючи намистинки та складаючи приклади, діти розвивають дрібну моторику, тренують пам'ять і логіку, знайомляться з математикою.
З цією іграшкою дитина легко вивчить порядковий і кількісний рахунок. Пересуваючи намистинки та складаючи приклади, діти розвивають дрібну моторику, тренують пам'ять і логіку, знайомляться з математикою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рахунки |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 532 ₴

