Дитяча дерев'яна гра Лабіринт Салатовий

- Немає в наявності
- Код: 23805
431 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі ігри, виконані за принципом лабіринту – це захоплюючі ігри, які допомагають малюкам розвинути просторове та логічне мислення.
Лабіринт є дерев'яною дошкою з жолобками, за якими, переміщуються фігурки.
Для ускладнення завдання з сортування фігур по лабіринту, в комплекті з лабіринтом йде пісочний годинник.
Пересуваючи фігурки в певному порядку, дитина розвиває координацію, окомір, дрібну моторику рук та спостережливість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 431 ₴

