Дитяча дидактична дерев'яна іграшка Логіка Блакитний з бежевим

- Немає в наявності
- Код: 23808
845 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний логічний куб від "4FUN Game Club wood" - це справжній ігровий центр для розвитку Вашого малюка!
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання малюка буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим, і цікавим! Під час гри дитина зможе вивчати нові форми, кольори, тренувати дрібну моторику, логіку та уяву!
Багатофункціональний куб містить:
- пальчиковий лабіринт з намистинами та фігурками;
- сортер;
- д ерев'яний лабіринт;
- циферблат годинника зі стрілками, що обертаються;
- шестерні, що обертаються;
- кубики із зображеннями цифр і тварин, що обертаються;
- рахівницю;
- магнітну риболовлю.
Всі деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дидактичні матеріали |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 845 ₴





