Дитяча дерев'яна гра Рибалка Fishing Box

- Немає в наявності
- Код: 23812
686 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча магнітна гра "Рибалка" "Fishing Box 2 in 1" - це запорука захоплюючого проведення часу для Вашої дитини!
Ця ігрова модель представлена в стильній та компактній коробочці, яка є ємністю для всіх ігрових елементів, а також двоярусною підставкою для гри в рибалку.
На ігровому полі розташована класична магнітна рибалка по сотах. Ігрова панель пофарбована в морському стилі, вона поєднує в собі піщане дно, кораловий риф, водорості та морських мешканців. У конструкції зроблено 10 спеціальних отворів в які необхідно вкласти магнітних рибок.
Фігурки, що йдуть в комплекті пофарбовані в яскравий колір з нанесенням оченят, луски та красивих плавників, а з іншого боку написана цифра. Всього цифр від 1 до 9.
Комплектація:
- коробочка зі знімною панеллю;
- 10 пронумерованих магнітних рибок;
- 15 фігурних морських мешканців з магнітиками;
- 2 вудки;
- 15 карток.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 686 ₴




