Дитяча дерев'яна каталка зі шнурком Левеня Помаранчевий

- Готово до відправки
- Код: 23817
662 ₴
586 ₴
Дерев’яна каталка Левеня допоможе малюку понад півтора року набути важливих навичок, а також отримувати задоволення від веселих ігор!
З такою оригінальною іграшкою вашій дитині ніколи не буде нудно. Її можна возити за собою на канатній мотузці, просто гратися чи захоплено розглядати яскраві, кольорові деталі.
Також каталочка поєднує в собі захоплюючу гру шнурівку з фруктами, овочами та строкатими бусинами. У набір входить шнурок з дерев'яним наконечником, який допоможе малюкові закріплювати намистини на спинку левеня.
Також у комплектації представлені дерев'яні брусочки з яких можна побудувати велику вежу або використовувати їх як рахівниці.
Різнокольорові елементи покращують сприйняття кольору, а проведення часу з такою іграшкою сприяє розвитку образного мислення, дрібної моторики і фантазії. Усі фрагменти виготовлені з деревини, ретельно відполіровані та покриті високоякісними фарбами.
Комплектація:
- каталка;
- дерев’яні брусочки;
- намистинки;
- 2 шнурка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 15 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 586 ₴



