Дитяча дерев'яна гра Математика

- Немає в наявності
- Код: 23820
506 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев’яна гра допоможе малюку зробити перші кроки у вивченні цифр, фігур і кольорів!
Особливості дерев'яної гри:
- логічна гра;
- виїмки для фігурок та цифр;
- кілочки, на які можна нанизувати кільця, за допомогою яких дитина може навчитися рахувати;
- розвиває дрібну моторику рук та кольорове сприйняття;
- дозволяють малюкові рости розумними, винахідливими та допитливими;
- сприяє всебічному розвитку та допомагає набувати всіляких корисних навичок.
- елементи іграшки виконані з якісної деревини, ретельно відшліфовані та пофарбовані у пастельні кольори.
Забава математична гра не тільки привертає увагу стильним дизайном та гармонійним поєднанням кольорів, але й допоможе дитині навчитися арифметики. За допомогою кілець малюк навчиться рахувати, а фігурки та цифри допоможуть розвинути сенсорно-зорову координацію, а також правильне сприйняття кольорів та форм.
Комплектація:
- 10 фігурок “Цифри”;
- 10 геометричних фігур;
- 10 дерев’яних кілочків;
- 55 пластикових перснів;
- дерев'яна основа гри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Математична гра |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 506 ₴

