Дитяча дерев'яна шнурівка для дітей Блузка Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 23822
177 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовим подарунком для дітей віком від 3-х років стане яскрава дерев'яна гра шнурівка!
Вона дозволить розвивати логічне та аналітичне мислення, дрібну моторику та інші корисні навички. Також освоївши цю чудову головоломку, дитина навчиться самостійно зав'язувати шнурки та в'язати різноманітні вузли.
Особливості:
- привабливий, яскравий дизайн;
- всі ігрові елементи виготовлені з високоякісної деревини;
- під час гри малюк зможе вивчити кольори та ознайомитися з азами арифметики.
Принцип гри з головоломкою досить простий: дитині належить закріпити ґудзики на лицьовій частині сорочки, використовуючи спеціальний шнурок.
Комплектація:
- блузка;
- шнурок;
- 10 ґудзиків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 177 ₴

