Дитяча дерев'яна гра шнурівка Дерево

- Немає в наявності
- Код: 23823
578 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна шнурівка "Дерево" являє собою ігрову поверхню у вигляді дерева.
Особливості моделі:
- 3 способи гри;
- оригінальний дизайн у яскравих кольорах.
- якісні матеріали.
- всебічний розвиток дитини від 3-х років.
"Крона" дерева пронизана отворами для того, щоб дитина могла просмикнути туди шнурок. На шнурок можна надягати дерев'яні фрукти, які також йдуть у наборі.
Геймплей 1 Потоки:
- Гра з заправкою фруктів, вона дозволяє дитині носити фрукти та лист на фруктове дерево з мотузкою. Різні нитки буквених дерев вирвані, ланцюжки числових дерев, які можуть запитати у дитини назву кожного фрукта.
- Тренуйте дитину в розпізнанні візерунків та кольорів.
Геймплей 2 Сюжетна гра:
- Червона шапочка і Бабуся Вовк. Звідки взялася Червона Шапочка потрібно бігти в безпечне місце? Червона шапочка може вирватися з лап Вовка.
- На дереві мешкає безліч мислимих і несподіваних звірят, давайте разом вгадаємо, хто вони?
- Здатність дитини спостерігати і що можна сказати, думаю, можна вправлятися, сцена-невелика розповідь!
Геймплей 3 Впізнай літеру:
- На аркуші 26 букв, подивимось, куди їм йти.
- Вчіть дитину по порядку літер, це може вивчити літери та прості слова. Від нуля до дев'яти чисел можна порівняти, щоб просвітити ігровий процес.
- Граючи з шнурком, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логіку та просторове мислення, дрібну моторику рук.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори і приємні на дотик.
Розмір дерева - 22x13x24,5 см.
Довжина шнурка - 96.5 см.
Комплектація ігровий набір:
- ігрова панель у вигляді дерева.
- 6 фігурок тварин;
- 6 фігурок фруктів;
- 3 комікси;
- 26 двобічних листків;
- 2 шнурки;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 245 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 578 ₴

