Дитяча дерев'яна гра пазли Alphabet

- Готово до відправки
- Код: 23824
495 ₴
442 ₴
Дерев'яна гра - це кольорова головоломка з алфавітом та незвичайним пазлом.
Завдяки цій дерев'яній іграшці дитина зможе розвинути проникливість, сенсорно-зорову координацію, концентрацію, дрібну моторику рук і спритність, а головне, відкриє собі світ букв.
Головна особливість набору – пазли. Вони збираються із 50 елементів і мають у своїй конструкції невелике заглиблення для дерев'яної літери. Також у кожному поглибленні написано назву тварини англійською мовою.
Характеристики:
- від 3 років;
- все упаковане у картонну коробку;
- іграшка з матеріалів найвищої якості, безпечних для дітей та навколишнього середовища;
- пофарбовані нетоксичними фарбами.
Іграшка розвиває:
- допомагає вчити літери;
- розвиває зорову та рухову координацію;
- тренування на спритність захоплення.
Еко-іграшки орієнтовані на маленьких дітей, які зроблені повністю з натуральних, біорозкладних та гіпоалергенних матеріалів, завдяки якій вони на 100% безпечні та нешкідливі не тільки для навколишнього середовища, але і для вашої дитини.
Розмір 1 елемента – 7.5х5 см.
Розмір зібраного пазла – 66.5х27 см.
Комплектація ігрового набору:
- 26 літер англійської абетки;
- 50 деталей пазла.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 50 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 66.5 см |
| Висота | 27 см |
- Ціна: 442 ₴









