Дитяча дерев'яна каталка Слоненя Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 23825
646 ₴
Дерев'яна каталка “Слоненя” допоможе малюкові старше півтора року набути важливих навичок, а також отримати море задоволення від веселих ігор, що розвивають!
Особливості:
- чудове дизайнерське виконання у вигляді малюка слоненя;
- гра шнурівочка з різними великими намистинами;
- гра вежа-кілочки;
- всі ігрові елементи виконані з екологічно чистих матеріалів та забарвлені у приємні, яскраві кольори.
З такою оригінальною іграшкою Вашій дитині ніколи не буде нудно. Її можна возити за собою на канатній мотузці, просто грати або захоплено розглядати яскраві, кольорові деталі.
Також каталочка поєднує у собі захоплюючу гру шнурівку з фруктами, овочами та строкатими намистинами. У набір входить шнурок з дерев'яним наконечником, який допоможе малюкові закріплювати намистини на спинку слоненя.
Додатковою особливістю даної ігрової моделі є те, що в комплектацію входять дерев'яні брусочки з яких можна побудувати велику вежу або використовувати їх як рахунки.
Різнокольорові елементи покращують сприйняття кольору, а проведення часу з такою іграшкою сприяє розвитку образного мислення, дрібної моторики та фантазії. Усі фрагменти виготовлені з деревини, ретельно відполіровані та покриті високоякісними фарбами.
Комплектація:
- каталка;
- дерев'яні брусочки;
- намистини;
- 2 шнурки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Слоник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка-каталка на мотузці |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 2 см |
- Ціна: 646 ₴

