Дерев`яна логічна гра сортер Feeding Game

- Немає в наявності
- Код: 23838
597 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нехай почнуться веселі змагання на швидкість! Захоплююча гра з бегемотиком і ведмедиком стане чудовим способом проведення часу в колі сім'ї та друзів. Гра представлена у вигляді двосторонньої картонки з вирізаними ротиками, які на швидкість потрібно поміщати різнокольорові фрукти.
У наборі також є додаткові аксесуари:
- палички
- ложки
- миски.
Особливості:
- милий мультяшний дизайн;
- гармонійна палітра кольорів;
- 25 пластикових фруктів;
- аксесуари у вигляді мисок та кухонних приладів;
- весела гра для компанії;
- розвиває кмітливість, дрібну моторику та уважність;
- виконана з поєднаних матеріалів, які не шкідливі для здоров'я дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 597 ₴
