Іграшковий пістолет на кульках G053S Galaxy Сірий

- Немає в наявності
- Код: 23839
447 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пружний пістолет, популярний пістолет Colt 1911, стоїть на озброєнні армій і спецслужб багатьох країн. Корпус пістолета пластиковий. У магазині міститься 14 куль BB 6 мм. Вистріл з пістолета здійснюється за допомогою пружини, максимальна швидкість пострілу не перевищує 50 м/с. Прицільні пристрої не регулюються, пістолет призначено для стрільби на короткі дистанції.
Розмір пістолета 27х17х4 см
Вага 230 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Сірий |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 230 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 447 ₴


