Іграшковий пістолет на кульках металевий із глушником Galaxy Browning mini G2A Вальтер Чорний

- Немає в наявності
- Код: 23841
560 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет G2A GALAXY зроблений із металу, тільки накладки на пістолетну колодку та магазин були зроблені з пластику зі зручним нековзним покриттям. Модель Browning mini є спринговою, що означає, пістолет має бути перезаряджений після кожного пострілу. Тип Spring Матеріал корпусу Метал, ABS. Пістолет має знімний глушник, який накручується на дуло.
Особливість:
- Режим стрільби Одиничний
- Швидкість вильоту 60 м/с
- Тип магазину Механічні
- Місткість магазина 8 патронів
- Дальність стрільби 20 м
- Пістолет зі знімним глушником
Комплектація:
- Пістолет
- Магазин
- Глушник
- Кульки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Метал |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 316 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 560 ₴


