Іграшковий пістолет на кульках G052B Galaxy Beretta Чорний

- Немає в наявності
- Код: 23844
475 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пружинний пістолет на кульках, модель популярного пістолета Beretta 92, що стоїть на озброєнні армій і спецслужб багатьох країн. Корпус пістолета пластиковий. У магазин вміщається 15 кульок BB 6 мм. Постріл із пістолета здійснюється за допомогою пружини, максимальна початкова швидкість пострілу не більш ніж 50 м/с. Прицільні пристосування нерегульовані, пістолет призначений для стрільби на короткі дистанції.
Особливість:
Особливість:
- Обойма на 15 куль
- Дальність стрільби 17 м
Комплектація:
- Пістолет
- Кульки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальна дальність стрільби | 17 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет |
| Тип боєприпасів | Пластикові кулі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 475 ₴

