Конструктор військовий Бронетранспортер 481 деталь

-19%
- Готово до відправки
- Код: 23853
1 135 ₴
918 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний конструктор із гарною покроковою інструкцією. Деталі розкладені в індивідуальні пакетики з порядковим номером, тому збирання конструктора буде зрозумілим і цікавим. Модель українського бронетранспортера з рухомими елементами. Бойова машина збирається з 481 деталі за допомогою ілюстрованої інструкції. У моделі відкривається кузов і люк, а також обертається платформа з кулеметом на даху.
Особливість:
- іграшка представляє модифікацію броньованого автомобіля на шестиколісній платформі;
- бронетранспорт обладнаний необхідним озброєнням — на його даху встановлений великокаліберний кулемет для підтримання спецназівців.
Комплектація:
- 481 деталь
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 481 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 918 ₴









